Moje karty

Moje karty

Jmenuji se Slávka. S tarotem jsem se seznámila asi před osmi lety, kdy jsme se do studia pustily se sestrou. Tenkrát jsem si koupila klasický Rider-Waite tarot. Nějaký čas jsem se tomu věnovala, ale potom přišla pauza, kterou si podle všeho projde každý. Nyní jsem se k tarotu vrátila, zamilovala jsem se do Tarotu Elfů (ačkoliv Rider-Waite používám dál) a snažím se proniknout do jeho tajů co nejhlouběji. Vím, že studium tarotu není jednoduché a proto mě napadlo vyrobit tyto stránky. Nevím jestli někomu pomůžou, rozhodně pomůžou mě, protože si u jejich výroby srovnám myšlenky. Ráda zodpovím otázky ostatních o tarotu, donutí mě to zamyslet se třeba nad jiným pohledem na věc a podobně.

Něco o tarotových kartách a o tom jak se v nich vyznat.

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (19 | 66%)

Hra na vztahy

Hra na vztahy.bmp.png
Tento výklad se nejčastěji používá, pokud se ptáme na stav nějakého milostného vztahu. Ale samozřejmě jde použít na jakýkoliv jiný - ke kolegům, rodinným příslušníkům, kamarádům...

Význam jednotlivých karet:

1 - promlouvá o stavu v jakém se vztah nachází, charakterizuje ho

Levý sloupec karet vypovídá o tazateli, pravý o partnerovi.

7 a 2 - tyto karty odrážejí vědomou úroveň vztahu, na které se partneři setkávají. Zde je vidět, jak vědomě hodnotí vztah.

6 a 3 - tyto karty odrážejí duševní úroveň. Ukazují po čem partneři touží, co cítí nebo čeho se obávají.

5 a 4 - tyto karty ukazují jak se partneři projevují navenek. Může to být jen fasáda, za kterou se skrývá co si myslíme (horní řada karet) a co cítíme (střední řada karet)
03.09.2010 20:15:22
afiiii
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
"Člověk se nezapomene každý den učesat. Proč si ale neudělá také pořádek ve svém srdci?" čínská moudrost
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one