Moje karty

Moje karty

Jmenuji se Slávka. S tarotem jsem se seznámila asi před osmi lety, kdy jsme se do studia pustily se sestrou. Tenkrát jsem si koupila klasický Rider-Waite tarot. Nějaký čas jsem se tomu věnovala, ale potom přišla pauza, kterou si podle všeho projde každý. Nyní jsem se k tarotu vrátila, zamilovala jsem se do Tarotu Elfů (ačkoliv Rider-Waite používám dál) a snažím se proniknout do jeho tajů co nejhlouběji. Vím, že studium tarotu není jednoduché a proto mě napadlo vyrobit tyto stránky. Nevím jestli někomu pomůžou, rozhodně pomůžou mě, protože si u jejich výroby srovnám myšlenky. Ráda zodpovím otázky ostatních o tarotu, donutí mě to zamyslet se třeba nad jiným pohledem na věc a podobně.

Něco o tarotových kartách a o tom jak se v nich vyznat.

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (19 | 66%)

Rytíř holí

62 Rytíř holí.gif.png
tarot1_33.jpg
Mládenec práce
Změna, cesta, stěhování. Rytíř vždy představuje nějakou hnací, katalyzující sílu. Vždy také přináší změnu v každodenních záležitostech, jakou může být například změna zaměstnání, bydliště atd., která je intenzivní a přichází náhle.
"Trpělivost je relativní pojem. Člověk ji sice ocení u řidiče auta, které jede za ním, horší je to ale s trpělivostí, kterou vykazuje řidič jedoucí před námi."    Anonym
01.01.2013 21:23:05
afiiii
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
"Člověk se nezapomene každý den učesat. Proč si ale neudělá také pořádek ve svém srdci?" čínská moudrost
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one