Moje karty

Moje karty

Jmenuji se Slávka. S tarotem jsem se seznámila asi před osmi lety, kdy jsme se do studia pustily se sestrou. Tenkrát jsem si koupila klasický Rider-Waite tarot. Nějaký čas jsem se tomu věnovala, ale potom přišla pauza, kterou si podle všeho projde každý. Nyní jsem se k tarotu vrátila, zamilovala jsem se do Tarotu Elfů (ačkoliv Rider-Waite používám dál) a snažím se proniknout do jeho tajů co nejhlouběji. Vím, že studium tarotu není jednoduché a proto mě napadlo vyrobit tyto stránky. Nevím jestli někomu pomůžou, rozhodně pomůžou mě, protože si u jejich výroby srovnám myšlenky. Ráda zodpovím otázky ostatních o tarotu, donutí mě to zamyslet se třeba nad jiným pohledem na věc a podobně.

Něco o tarotových kartách a o tom jak se v nich vyznat.

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (19 | 66%)

Devítka mečů

73 Devítka mečů.gif.png
tarot1_44.jpg
Omezení
Pokračující myšlenková fixace na nějakou věc nebo osobu většinou způsobená nejasností, ztrátou nebo neporozuměním. Toto myšlenkové omezení by mělo vést k vyjasnění vztahu věcí a odstranit bolest nebo hoře.
"Kolik hodin našeho života, jež nám už nikdo nikdy nevrátí, ztratíme přemítáním nad starostmi a problémy, na které za rok stejně všichni okolo nás i my sami už dávno zapomeneme?"   André Mauvois
01.01.2013 21:29:12
afiiii
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
"Člověk se nezapomene každý den učesat. Proč si ale neudělá také pořádek ve svém srdci?" čínská moudrost
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one